• Авторизация


Наш корінь - у земну вростає вісь... 09-10-2011 12:58 к комментариям - к полной версии - понравилось!

Это цитата сообщения слава_бондар Оригинальное сообщение

Борис Олійник.До Єропи...

Ми тут жили ще до часів потопу.
Наш корінь у земну вростає вісь.
І перше, ніж учити нас , Європо,
На себе ліпше збоку подивись.
Ти нас озвала хутором пихато.
Облиш: твій посміх нам не допече,
Бо ми тоді вже побілили Хату,
Як ти іще не вийшла із печер.

[525x700]
вверх^ к полной версии понравилось! в evernote
Комментарии (2):
Азовец 09-10-2011-13:17 удалить
Оце супер-класно,дякую!:good:
hecate_in_ua 09-10-2011-13:48 удалить
Ответ на комментарий Азовец #
Исходное сообщение Азовец
Оце супер-класно,дякую!:good:


Радий, що вгодив, Гено.
Тільки приїхав, а тому в основному переглядаю пошту - набралось тисячі потрібного інепотрібного.
Буду заходить, як завжди.


Комментарии (2): вверх^

Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник Наш корінь - у земну вростає вісь... | hecate_in_ua - Дневник hecate_in_ua | Лента друзей hecate_in_ua / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»