• Авторизация


Росію жде деградація, якщо вона не встигне модернізуватись... 30-05-2010 17:30 к комментариям - к полной версии - понравилось!


«Модернизация у нас получится, только надо ее провести быстро и качественно, привлекательной для людей и бизнеса», - подчеркнул он.

По его словам (Д.Мєдвєдєва), «у нас не существует другой возможности». «Если модернизацию провести не удастся, последует развал страны, деградация экономики. Меня, да и всех, это не устраивает», - заявил президент, передает ИТАР-ТАСС".

вверх^ к полной версии понравилось! в evernote
Комментарии (9):
hecate_in_ua 30-05-2010-17:36 удалить
А інші країни - стоятимуть на місці? За рахунок яких ресурсів збирається Росія модернізовуватись?..
hecate_in_ua, а що вже нам казати? Повна деградація і розруха. Як казав професор Преображенський - у мізках.
simply_the_grey 30-05-2010-21:15 удалить
Ведмедик давно вже не контролює Далекий Схід, про Сибір китайці знають більше за нього, зараз роззявив пащу на нас, а ззаду йому відкусять хвіст, і кінець імперії
hecate_in_ua 30-05-2010-22:44 удалить
simply_the_grey! Зайди, не полінуйсь, на сайт hecate.in.ua - там вміщено пост, як формується сьогодні стереотип російського мислення, як безболісно об'єднати кобилу з паровозом, або Росію і Китай...
simply_the_grey 31-05-2010-01:56 удалить
hecate_in_ua, зайду, хоч і не передбачаю для себе принципово нового)
hecate_in_ua 31-05-2010-09:12 удалить
simply_the_grey! Російське месіанство з китайським прорізом очей. Але невже так і зверхники російські міркують?..
hecate_in_ua 31-05-2010-09:22 удалить
Ответ на комментарий Не_руссссская # А коли вона зникала взагалі - та розруха?..
simply_the_grey 31-05-2010-12:31 удалить
зверхники російські поки що просто не звертають уваги, а от проводити лінію від князя Володимира до Петра І - невігластво.. з 5 чи 6 речення він поніс таку ахінею, що вибачайте, далі не читаю, в світі багато дурнів, нащо мені всіх знати, так можна самому подуріти)
hecate_in_ua 31-05-2010-21:37 удалить
simply_the_grey! Але його менше зашкалює, ніж наших домашніх. Хоча - всі вони, майже, одним миром мазані. За рідкісним виключенням...


Комментарии (9): вверх^

Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник Росію жде деградація, якщо вона не встигне модернізуватись... | hecate_in_ua - Дневник hecate_in_ua | Лента друзей hecate_in_ua / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»