Настане мить ....
20-04-2010 16:28
к комментариям - к полной версии
- понравилось!
І ось настане час і мить,
Коли розділиться людина
І Дух у ній запломенить,
І заричить страшна звірина....
Тоді й відбудеться двобій:
Великий, грізний і останній,
І той космічной буревій
Скінчиться в дивному мовчанні.
Постане з тиші дивина -
Істота зоряного краю,
Над всім світом восстане вона
І цілий світ в собі з'єднає!
вверх^
к полной версии
понравилось!
в evernote