Это цитата сообщения
Галина_-_Галинка Оригинальное сообщение
Кекси продаються у будь-якому магазині. Але приготовані вдома та ще на домашній жирній сметані з ваніліном — це просто божественно! Структура виходить неймовірно ніжна та трішечки волога. Такий десерт можна подати на святковий стіл прикрасивши шапочкою з крему, горіхами, сублімованими фруктами або цукровою посипкою.
Складові:
-
Пшеничне борошно 2 скл.;
-
Вершкове масло 100 гр.;
-
Розпушувач для тіста 2 ч. л.;
-
Цукор пісок 1 скл.;
-
Курячі яйця 4 шт.;
-
Сметана жирна 5 ст. л.;
-
Ванілін 1 пакет.
Спосіб приготування:
-
Збийте міксером курячі яйця із сіллю у міцну піну.
-
Додайте цукор, ванілін та збивайте до повного розчинення.
-
До суміші додайте м’яке масло, частинами сметану та збийте, щоб утворилась однорідна маса.
-
Борошно, змішане з розпушувачем, просійте через сито. Додайте його невеликими порціями до маси та перемішайте. Консистенція тіста повинна бути як густа сметана.
-
Форму для кексів змастіть олією, заповніть тістом на 2/3 об’єму.
-
Випікайте в розігрітій до 200 градусів духовці 25 хвилин.
-
Готові кекси потрусіть цукровою пудрою.
Смачного!