• Авторизация


Маковое чудо. 12-04-2020 08:40 к комментариям - к полной версии - понравилось!

Это цитата сообщения Галина_-_Галинка Оригинальное сообщение

[525x700]

1-ше тісто:7жовтків,4ст.л цукру,4ст.л муки ,1ч.л пор.до випічки,2ст.л оцту);7білків,1ст.цукру,3ст.л муки,3ст.л крохмалю,1ч.л пор.до випічки,2ст.л оцту.
2-ге тісто:1ст .цукру,2яйця,1ст.сметани,1ст.маку меленого сухого,1,5ст.муки,1ч.л амоняку,0,5ст.л різаних горіхів.
Крем:2ст.л кави меленоі,1ст.води,5ст.л цукру,3ч.л муки,3жовтки,300гр масла,2ч.л рому або коньяку.
1-й корж:7жовтків збиваємо з цукром,додаємо оцет,муку,вимішану з порошком.
Форма 22/35вистилена папером,виливаємо тісто зверху посипаємо какао порошок і відставляємо.
Збиваємо 7білків з цукром(дрібка солі і пару кристаликів лимонноі кислоти),до піків ,мука ,крохмаль порошок легко вимішуємо і викладаємо ложкою на перший корж по какао.Печемо разом.
2-корж:збиваємо яйця з цукром,додаємо сметану змішану з амоняком,муку ,сухий мак і горіхи ,розділити на два коржі .
Крем:заварити каву,настояти і процідити,до теплого напою (жовтки ,цукор і муку,розтерти)змішати і на маленькому вогні зготувати і остудити і збивпти з маслом наприкінці ром або коньяк.
Перемастити коржі.
P.s.я роблю масу на 1,5 порціі .смакота.!!!

 
вверх^ к полной версии понравилось! в evernote


Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник Маковое чудо. | tatyanadn - Дневник tatyanadn | Лента друзей tatyanadn / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»