Поки людина не вирішить основної своєї мети, будь що інше це просто дрібниці!
Працювати? Для чого? Щоб було що їсти і що одягти?
Одружитись? Для чого? Щоб були діти? Але навіщо ці діти?
Ага! працювати, щоб прокормити дітей!
А для чого діти? Щоб було що залишити від себе?
А чому ти їх будеш вчити? Що ти можеш їм дати?
Де твоя мета? Яка твоя мрія?
Навіщо вчитись? Навіщо працювати?
Якщо немає мети всього життя, в чому тоді сенс всіх наших зусиль?
Питання, яке ми задаємо собі постійно: В чому сенс Життя? Для чого Я живу?
Ми живемо в той час, коли ніхто не навчить як і що робити, а тим більше тому, як треба жити.
Батьки говорять одне, викладачі — інше. Кого слухати? Де істина?