• Авторизация


-Мої тортури- 19-12-2010 17:22 к комментариям - к полной версии - понравилось!


[353x698]

 Чому я кличу уві сні
Твої слова, Твої пісні?
Ти не даєш мені прожить
Забуть, заснуть та буревій
Здіймають всі свої прохання
Є місце тут тільки коханню
Нажаль, усе це тільки сон
І я не знаю що за люди
Придумали оті тортури
Чи ангел, чорт - ти зви як хош
Але, молю тебе, прийди
Моє бажання навкруги
І світ. Настав мені кінець
Я бачу як на небі жнець
Здіймає вітекр, крутить нитки
Та розплітає різні гілки
Нажаль, це тільки лише моя доля
Для тебе інша Божа воля
Іди, біжи хутчіш від мене
Аби свій час не змарнувать!

вверх^ к полной версии понравилось! в evernote


Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник -Мої тортури- | Hatter_Nen - [С кем спит моя совесть?оо] | Лента друзей Hatter_Nen / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»