• Авторизация


Завтра був Майдан 20-11-2017 22:10 к комментариям - к полной версии - понравилось!


Наступний Майдан яащо і можливий, то постановочний. Інших інструментів контролю влади соціумом та відповідальності влади ми не напрацювали. Тому нині влада і не згадує про свої обіцянки, і вільно коментує справи розстрілів на Майдані, і не опасається будь-яких закидів. Далее - здесь

[700x298]
вверх^ к полной версии понравилось! в evernote


Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник Завтра був Майдан | Jenuevieve - Дневник Jenuevieve | Лента друзей Jenuevieve / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»