Наступний Майдан яащо і можливий, то постановочний. Інших інструментів контролю влади соціумом та відповідальності влади ми не напрацювали. Тому нині влада і не згадує про свої обіцянки, і вільно коментує справи розстрілів на Майдані, і не опасається будь-яких закидів. Далее - здесь
[700x298]