• Авторизация


Тамо далеко 09-10-2008 23:45 к комментариям - к полной версии - понравилось!

Смотреть видео в полной версии
Смотреть это видео



Тамо далеко, далеко од мора,
Тамо је село моје, тамо је Србија.
Тамо је село моје, тамо је Србија.
Тамо далеко, где цвета лимун жут,
Тамо је српској војсци, једини био пут.
Тамо је српској војсци, једини био пут.
Без отаџбине, на Крфу живим ја,
Ал' опет поносно кличем: Живела Србија!
Ал' опет поносно кличем: Живела Србија!
Живела Србија!

Ивана Жигон и Сибирски тигрови

вверх^ к полной версии понравилось! в evernote


Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник Тамо далеко | franky_boy - franky_boy | Лента друзей franky_boy / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»